Piaskarki kabinowe

Do czyszczenia bądź obróbki powierzchni używa się specjalnego materiału ściernego. W przeprowadzeniu tego procesu niezbędna jest piaskarka kabinowa i ciśnieniowa do metalu (i innych materiałów), którą znajdą Państwo w naszej ofercie. Sprzęt ten doskonale sobie radzi z usuwaniem rdzy, farb oraz innego rodzaju osadów. Nierzadko wykorzystuje się go w warsztatach motoryzacyjnych, jak i różnego rodzaju przemysłach produkcyjnych. Dostępne w ofercie piaskarki kabinowe i ciśnieniowe do metalu świetnie sprawdzają się również jako urządzenia do szkiełkowania.

Materiały ścierne

W dostarczanych przez nas sprzętach do czyszczenia i obróbki powierzchni, wykorzystuje się drobinki korundu, kwarcu, specjalnego proszku z tworzywa sztucznego lub szkła. Jak już było wspomniane, doskonale nadają się jako urządzenia do szkiełkowania, które świetnie sobie radzą z wygładzaniem powierzchni, co jest istotne na przykład w produkcji części do motocykli

Piaskarka ciśnieniowa i kabinowa do metalu w XTON

Dostępny w naszej ofercie sprzęt sprawdza się doskonale w zamkniętym pomieszczeniu. Nie generuje dużej ilości kurzu, a także może służyć naprawdę długo. Dostarczane w XTON urządzenie do szkiełkowania charakteryzuje się nie tylko solidnym wykonaniem, przy użyciu nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim wysokim poziomem bezawaryjności.

Zdjęcie maszyny
XTON™ SANDBLASTER
Kompaktowe urządzenie najwyższej jakości do piaskowania i szkiełkowania, polecane głównie do warsztatów z ograniczoną powierzchnią roboczą. Piaskarka ciśnieniowa o pojemności komory 250 litrów działa w obiegu zamkniętym, posiada unikalny system filtracji i zintegrowany odpylacz. Charakteryzuje się bardzo cichą pracą co wpływa na komfort użytkowania.
Maszyna wyposażona jest w wysokiej jakości rękawice ze skóry licowej, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Istnieje możliwość pomalowania Sandblaster XTON na dowolny kolor z palety RAL.
Materiały eksploatacyjne / Akcesoria
Zdjęcie maszyny
Rękawice
Zdjęcie maszyny
Węże wysokociśnieniowe